Американське агентство Bloomberg вирішило не проводити розслідування кандидатів від демократів, які змагатимуться за пост президента США на виборах 2020 року. Це сталося після того, як у передвиборчу гонку вступив власник агентства, мільярдер Майкл Блумберг.

Про це заявив головний редактор Bloomberg Джон Міклетвейт, пише The Guardian.

Лист з поясненнями щодо висвітлення президентської компанії в США у 2020 році в неділю, 24 листопада, отримали близько 2700 журналістів та аналітиків.

«Немає сенсу стверджувати, що висвітлення цієї президентської кампанії буде легким для служби новин, яка створила репутацію незалежної, частково не пишучи про себе», — написав Міклетвейт.

За його словами, журналісти й надалі висвітлюватимуть опитування, політику й те, як просувається президентська кампанія. Міклетвейт також зазначив, що Bloomberg готовий публікувати розслідування щодо Блумберга та його конкурентів-демократів, які провели інші ЗМІ.

Нагадаємо, 24 листопада американський мільярдер і колишній мер Нью-Йорка Майкл Блумберг офіційно зареєструвався як претендент у кандидати на пост президента США від Демократичної партії.

8 листопада 77-річний Блумберг подав документи для участі у праймеріз Демократичної партії в Алабамі. Внутрішньопартійні вибори в Алабамі відбудуться 3 березня.

Мільярдер вважає, що жоден з нині наявних кандидатів від демократів не зможе перемогти Трампа на майбутніх виборах, тому він вирішив вступити в гонку. Раніше Блумберг, зокрема, висловлював свої занепокоєння щодо стабільності кампанії колишнього віцепрезидента США та потенційного конкурента Трампа Джо Байдена.

Зараз на п’яти Джо Байдену в рейтингу опитувань наступають сенатор від штату Вермонт Берні Сандерс та сенаторка від штату Массачусетс Елізабет Уоррен. Участь Майкла Блумберга у виборчій кампанії може кардинально змінити передвиборчу боротьбу серед демократів.

Автор: Борис Ткачук
Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile