Близько 20 тисяч людей взяли участь у демонстраціях проти корупції в Тель-Авіві ввечері в суботу, 2 грудня.

Близько 20 тисяч людей взяли участь у демонстраціях проти корупції в Тель-Авіві ввечері в суботу, 2 грудня.

Про це повідомляє Times of Israel.

Зазначається, що протестувати людей змусив так званий «поліцейський рекомендаціний законопроект», який, за словами критиків, покликаний захистити главу держави від кримінального розгляду. 

Протест, організований лідерами антикорупційних демонстрацій, проведених біля будинку генерального прокурора Авічая Мандельбліта в Петах-Текві, пройшов під гаслом «Марш ганьби». 

2 грудня поліція допитала прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньяху щодо факту отримання ним «дорогих подарунків». Процедура дізнання тривала близько чотирьох годин.

Приводом для розгляду стала інформація про те, що Нетаньяху з сім'єю приймав подарунки, вартістю понад 100 тисяч шекелів (понад $ 28 тисяч) від продюсера Арнона Мілчева, в основному — предмети розкоші.

Як повідомляє Jerusalem Post, поліція також затримала цього дня 17 високопосадовців у місті Рішон-це-Ліон, підозрюваних у корупції. Їх затримали в рамках операції під прикриттям, яка мала на меті виявити зв'язки між кримінальними елементами та місцевими, муніципальними та національними урядовими структурами.

Нагадаємо, у Гондурасі рада міністрів призупинила дію конституційних гарантій прав громадян на тлі масових заворушень, що відбуваються по всій країні після президентських виборів.

Поділитись: