Життя

Близько 270 поранених українських військових лікуються за кордоном за рахунок НАТО

Життя/Близько 270 поранених українських військових лікуються за кордоном за рахунок НАТО
Зберегти
Вигляд

Близько 270 поранених українських військових були відправлені за кордон на лікування, що здійснюється за рахунок приймаючої сторони.

Про це повідомила голова комітету ВР з питань охорони здоров'я від партії «БПП» Ольги Богомолець.

«Відправлено понад 250 поранених, вже 270. Всі вони були відправлені за рахунок країн-членів НАТО», - сказала голова комітету.

Богомолець зазначила, що військові проходять лікування в 19 країнах, більшість з них є членами НАТО.

Найбільше постраждалих прийняли Німеччина і Литва. Крім того, українські військовослужбовці проходять лікування в США, Великобританії, Латвії, Ізраїлі, Естонії, Італії, Австрії, Франції, Болгарії, Румунії, Греції, Польщі, Словаччини, Білорусі, Словенії, Об'єднаних Арабських Еміратах та Угорщини.

«Дуже сподіваємося, що в наступному році штаб-квартира НАТО продовжуватиме співпрацю з Україною, і ця співпраця розвиватиметься вже в напрямку реабілітації», - зазначила Богомолець.

Голова профільного комітету також висловила впевненість, «що через кілька років європейські лікарі приїжджатимуть до України навчатися, тому що іноземні медики не мають тих навичок, які мають українські».

Українським медикам наразі не вистачає технічних та медикаментозних засобів, зазначила Богомолець, тому важко поранених відправляють на лікування за кордон.

/ фото ukrafoto

Пов`язані новини