Згідно з даними Global slavery index, в Україні в умовах, які можна охарактеризувати як рабство, проживає 286 тисяч осіб.

Згідно з даними Global slavery index, в Україні в умовах, які можна охарактеризувати як рабство, проживає 286 тисяч осіб.

Про це йдеться у дослідженні на сайті Global slavery index.

Згідно з методологією, сучасним рабством в організації вважають примусову працю, «боргову кабалу», примус до одруження, подібні до рабства практики та торгівлю людьми.

«Попри те, що сучасне рабство не визначено на законодавчому рівні, його використовують як збірний термін, який фокусує увагу на низці спільних правових понять. Зокрема, до нього відносять ситуації експлуатації людей, коли вони не можуть відмовити у праці через загрози, насильство, примус, обман або застосування сили», — пояснюють методологію розрахунку на сайті організації.

Загалом, у світовому індексі рабства, Україна зайняла 49 місце. Очолили рейтинг Північна Корея та Еритрея, де ситуація з рабством виявилась найгіршою у світі.

Раніше представникам центру сурогатного материнства в Україні пред’явили підозру в торгівлі людьми.

Також на Рівненщині поліція спільно з СБУ затримала 25-річного мешканця Волинської області, який намагався транспортувати двох дівчат до Словаччини для сексуального рабства

У травні повідомлялось, що поліція запобігла продажу українок у сексуальне рабство до Туреччини.

Як повідомлялося, українські прикордонники затримали 12 організаторів торгівлі людьми у 2017 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Торгівля людьми в Азербайджані: коли не залишають вибору.

Поділитись: