ENRU

Близько півтори тисячі людей здали квитки на потяги через вибухи під Вінницею

Близько півтори тисячі людей здали залізничні квитки через зміни у русі 47 потягів у зв'язку з вибухами на арсеналі у Калинівці Вінницької області.

Про це повідомила журналістка Громадського з залізничного вокзалу у Києві.

У залах на центральному столичному вокзалі немає надзвичайно великих скупчень людей. Є люди, які чекають поїзди понад 12 годин і не знають, як дістатися до Вінниці. Поїзди курсуватимуть не через Вінницю, а через обхідні населені пункти — Шепетівку, Здолбунів та ще кілька.

Щоб дістатися до самої Вінниці людям потрібно їхати у Козятин, а звідти добиратися автобусом. Це поки єдиний варіант добратися громадським транспортом і саме тому вже понад 1500 тисяч людей здали залізничні квитки, люди шукають інший спосіб дістатися до Вінниці чи інші населені пункти, шлях до яких пролягає через Вінницю.

Поїзди з боку Вінниці через вибухи затримуються від 4 до 10 годин, повідомила Громадському речниця Південно-Західної залізниці Ганна Казимір.

«Вже до Києва приїхали три поїздки: Кишинів-Москва, Ворохта-Київ і з Одеси з затримкою від 4 до 8 годин. На цьому перегоні зараз закритий рух пасажирських та вантажних поїздів», — повідомила вона.

Кишинівський поїзд затримався на 8 годин. До самої Вінниці добратися поїздом наразі не можна. Залізничники розробляють спеціальний графік в об’їзд через Здолбунів-Шепетівку.

«Тільки з Києва до Козятина, а там автобусами. Або якщо поїздами, то зміненими маршрутками. Як тільки відповідні служби дадуть нам дозвіл на відкриття цього перегону, коли буде безпечно для пасажирів — тоді відкриється рух поїздів», — зазначила вона.

«Ми не скасовуємо жодного поїзду, який відбуває з Києва, але через змінений графік буде змінений час у дорозі», — додала Казимір.

«Укрзалізниця» змінила маршрути 47 поїздів, вінницький аеропорт закритий. Повітряний простір у 50-кілометровій зоні від вибухів на Вінниччині теж повністю закритий.

За попередніми даними, внаслідок вибухів поранено дві жінки.

Громадське слідкує наживо за ситуацією під Вінницею

ЧИТАЙТЕ: Пам’ятка для евакуації через вибухи під Вінницею: пункти збору, контакти, адреси

Вибухи на складах боєприпасів України: від Бахмута до Калинівки

Підписуйтесь на наш канал у Telegram