Світ

Боб Ділан записав пісню для супроводу гей-весіль

5 квітня, 2018 23:29
Світ/Боб Ділан записав пісню для супроводу гей-весіль
Зберегти
Вигляд
lead
Американський співак Боб Ділан записав пісню для збірки композицій Universal Love, створеної спеціально для музичного супроводу гей-весіль.

Американський співак Боб Ділан записав пісню для збірки композицій Universal Love, створеної спеціально для музичного супроводу гей-весіль.

Про це повідомляє The New York Times.

У рамках цього проекту музикант випустив свою версію пісні 1929 року She’s Funny That Way, але дещо змінив слова. Замість «вона така кумедна» в тексті музикант співає «він такий кумедний».

Запис спонсорувала готельна компанія MGM Resorts International. Згідно з даними компанії, 20-30% проведених у готелях цієї компанії весільних церемоній — нетрадиційні.

Також у записуванні міні-альбому взяли участь Kesha і St. Vincent. Загалом до збірки Universal Love увійшло шість треків.

Більше про:
# ЛГБТ
# музика
Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти