Фото:

скріншот з відео

Компанія Boeing успішно завершила перші льотні випробування вантажного повітряного безпілотника Boeing CAV, випробування провели у відкритому просторі, але без вантажу.

Як повідомляється на сайті компанії, у безпечному і контрольованому середовищі безпілотник з вертикальним зльотом і посадкою успішно злетів, зупинився, перемикнувся на прямий політ, а потім вдало приземлився.

Дрон приводиться в дію електричною силовою установкою і розрахований на вантажопідйомність до 227 кілограмів.

Зазначається, що це відкриває нові можливості для безпечного і ефективного транспортування товарів у різних галузях промисловості.

Прототип вантажопідйомного дрону розробили ще у 2018 році, з того часу команда дослідників та інженерів Boeing допрацювала його дизайн за допомогою випробувань в приміщеннях, моделювання польоту і лабораторних досліджень.

Безпілотник оснащений шістьма системами з двома роторами та 12 гвинтами. Він має довжину 5,33 метра, ширину 6,1 метра і висоту 1,52 метра. Вага дрона — 498,9 кілограма.

Планується, що Boeing продовжить льотні випробування дрона, передбачається проаналізувати його експлуатаційні характеристики.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile