Депутат від «Слуги народу» Антон Поляков розповів, що його викликав «на килим» голова Офісу президента Андрій Богдан у зв’язку з тим, що він не голосував за деякі законопроекти.

Про це Поляков розповів журналістам, передає «LB.ua».

«Мене особисто Богдан викликав до кабінету. Я це питання підіймав на фракції, говорив про це президенту: чому керівник Офісу президента може «викликати» у лапках?», — сказав він.

Парламентар зазначив, що на цій зустрічі були присутні новообраний глава партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко, спікер Ради Дмитро Разумков та глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія.

«Вони дружно запитували мене, чому я голосував проти ДФР (Департамент фінрозслідувань — ред.), проти законів щодо ФОПів, кешбеку», — сказав Поляков.

Він уточнив, що роз’яснив свою позицію на цій зустрічі. Також він додав, що інших депутатів також викликали до Богдана.

Арахамія підтвердив журналістам факт такої зустрічі, він пояснив, що це був не допит, а Полякова покликали, аби він прояснив свою позицію.

«Ви знаєте, у нас є законопроекти, які були передані як невідкладні, щодо них були рішення фракції. Пан Поляков ці рішення фракції ігнорує. Хотілось дізнатися, чому він ігнорує, чи є в нього власна позиція або він ангажований іншими групами впливу. Він пояснив, що у нього є позиція», — сказав голова правлячої фракції.

Нагадаємо, після одного з засідань фракції Поляков розповів журналістам, що його «замовили кримінальному авторитету», а також він обіцяв ініціювати звільнення генпрокурора Руслана Рябошапки, бо той не передає в Раду подання на зняття недоторканності з депутата Бориса Приходька.

Поділитись: