Російський боєць змішаних єдиноборств Хабіб Нурмагомедов заявив, що його друг Яким Кулієв, підозрюваний у підпалі будівлі районної адміністрації в Дагестані, піддається тортурам і «розкрив свій живіт».

Російський боєць змішаних єдиноборств Хабіб Нурмагомедов заявив, що його друг Яким Кулієв, підозрюваний у підпалі будівлі районної адміністрації в Дагестані, піддається тортурам і «розрізав свій живіт».

Нурмагомєдов опублікував в Instagram фото Кулієва на носилках із закривавленими руками і животом.

«Його не перший день мучать, і під час чергових тортур він розпоров свій живіт, кажучи, що не підпише те, чого не зробив», — заявив боєць.

Брат одного з фігурантів справи розповів «Кавказ.Реалии», що Кулієв порізав себе, коли кілька днів тому його і іншого фігуранта справи вивезли з СІЗО Махачкали в село Ахти.

«Ймовірно, їх везли туди, щоб катувати. У Ахти Яким себе порізав, не витримавши тортур, його забрали в місцеву лікарню, провели операцію», — розповів він. 

За його словами, «люди з Рутула» вимагали від поліцейських залишити Кулієва в лікарні, але ті на підлозі машини відвезли назад в СІЗО Махачкали.

МВС Дагестану 25 листопада опублікувало прес-реліз про те, що 24 листопада в ізоляторі тимчасового утримання «затриманий завдав собі поранення осколками кахлю у живіт і руки». 

«Йому було надано першу медичну допомогу. В даний час його здоров'ю нічого не загрожує», — сказано в повідомленні.

Будівля райадміністрації району Рутул згоріла в середині вересня 2017 року. В результаті пожежі ніхто не постраждав, проте від будівлі, як повідомлялося тоді, «залишилися тільки стіни».

На початку листопада були затримані троє підозрюваних— Яким Кулієв, Мурадін Еміне і Сулейман Гусейнов. Їхні родичі кажуть, що їм підкинули наркотики і зброю і тепер закидають, крім підпалу, їх зберігання. За словами брата Сулеймана Гусейнова, свідчення проти них надав місцевий житель, якого затримали першим; він нібито обмовив себе і інших під тортурами.

Родичі затриманих вважають, що підпалу не було, а сам будинок спалахнув через старої проводки.

Нагадаємо, у «прокуратурі ЛНР» зізналися про катування до смерті екс-глави «Ради міністрів» Ципкалова.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile