ENRU

Бойовикам «ДНР» роздали інструкції з наказом не пропускати спостерігачів ОБСЄ

Ватажки бойовиків «ДНР» роздали бойовикам угрупування, які займають місця на постах та блокпостах, інструкції з наказом зупиняти патрулі спостерігачів ОБСЄ і не дозволяти їм проїзд, якщо вони пересуваються по «незапланованих маршрутах».

Про це йдеться у звіті місії ОБСЄ від 13 травня.

«У своїй штаб-квартирі в підконтрольному урядові місті Соледар (79 км на північ від Донецька) СЦКК (Спільний центр з контролю та координації питань припинення вогню, — ред.) передав СММ копію частини пам’ятки, яка, за словами представника Збройних сил РФ, була видана старшими за рангом членами «ДНР» персоналу на постах та блокпостах, розташованих у непідконтрольних урядові районах Донецької області», — йдеться у звіті.

Згідно із «документом», бойовикам «ДНР» наказано зупиняти патрулі СММ і не дозволяти спостерігачам проїзд, якщо вони пересуваються по «незапланованих маршрутах».

Також у «пам'ятці» бойовикам наказано не вступати у дискусії з членами патруля СММ, а на будь-які запитання від СММ відповідати: «Я не компетентний давати пояснення».

Нагадаємо, 6 травня спостерігачі ОБСЄ заявили про те, що на окупованій території Луганської області спостерігачка ОБСЄ зазнала сексуальних домагань з боку чоловіка, «озброєного автоматом АК-47».

Згодом місія закликала бойовиків не допустити повторення домагань до спостерігачів

Підписуйтесь на наш канал в Telegram