Війна

Напад на спостерігачів ОБСЄ: бойовики «ДНР» відкрили вогонь по автомобілю місії

21 червня, 2017 09:45
Війна/Напад на спостерігачів ОБСЄ: бойовики «ДНР» відкрили вогонь по автомобілю місії
Зберегти
Вигляд
У вівторок 20 червня на Донбасі бойовики «ДНР» перешкоджали пересуванню спостерігачів ОБСЄ, а також відкрили вогонь по автомобілю місії.

У вівторок 20 червня на Донбасі бойовики «ДНР» погрожували спостерігачам Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) зброєю, а також відкрили вогонь по авто місії.

Про це йдеться у звіті, оприлюдненому на сайті місії ОБСЄ.

Повідомляється, що у вівторок в районі Ясинуватої чергували 2 патрулі, кожен з яких складався з 6 членів та 2 броньованих авто.

Неподалік пропускного пункту «Ясинувата» (16 км на північний схід від Донецька) перша група спостерігачів помітила 2 озброєних бойовиків. У одного з них була штурмова гвинтівка.

Другий патруль був розташований приблизно за 150 м. на захід від іншого патруля і приблизно за 100 м. від бойовиків.

«Об 11:06 обидва патрулі почули один постріл з вогнепальної зброї, який чувся з боку двох чоловіків», — йдеться у повідомленні.

За даними ОБСЄ, після цього 2 бойовиків рушили у сторону другого патруля і «почали агресивно кричати на спостерігачів».

А коли обидва патрулі спробували покинути цей район, один з бойовиків підбіг до авто другого патруля і «спробував відкрити двері з боку водія та вибити скло своєю зброєю».

Після цього бойовик зник і знову повернувся. Цього разу він націлив гвинтівку на водія спостерігачів і пасажира, які перебували в авто. «Обидва члени патруля підняли руки у відповідь», — йдеться у повідомленні.

Коли бойовик спробував знову відкрити двері авто, водій почав тікати з місця події.

«Спостерігачі бачили, як він вистрілив в повітря зі стрілецької зброї, а потім здійснив три постріли, спрямовані у бік патрульної машини. Патрульний автомобіль не постраждав», — підкреслили в ОБСЄ.

Раніше місія ОБСЄ в Україні повідомила, що озброєні бойовики «ДНР» вчинили напад на неозброєних цивільних спостерігачів і анонсувала детельний звіт.

Нагадаємо, 23 квітня близько 11:17 у районі підконтрольного бойовикам селища Пришиб Луганської області підірвався автомобіль СММ ОБСЄ.

Внаслідок підриву автомобіля загинув громадянин США, парамедик Джозеф Стоун, поранень дістали громадяни Німеччини та Чеської республіки. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини