На сайті так званого «голови ЛНР» увечері 6 серпня було опубліковано аудіозвернення нібито від імені ватажка бойовиків Ігоря Плотницького, якого було поранено в той же день у Луганську в результаті вибуху машини.

На аудіозапису голос, який нібито належить Плотницькому повідомляє, що «нічого серйозного не сталося» і він «живий і здоровий».

Далі йдуть звинувачення «поплічників української сторони» в «спекуляціях» на його здоров'ї.

Голос з аудіозапису також повідомляє, що в разі подальших подій, пов'язаних з життям Плотницького, інформація «буде повідомлена або президенту РФ, або директору ФСБ».

Також в кінці звернення людина, що називає себе Плотницькми, повідомляє, що з ним все гаразд і він скоро вийде на роботу.

Слід зауважити, що з часом з сайту «голови ЛНР» аудіозвернення було видалено. Однак воно збереглося на Youtube і кеші Google.

На даний момент на сторінці сайту більше немає ніяких матеріалів, пов'язаних із замахом на Плотницького, замість вечірньої публікації аудіозвернення,  вранці 7 серпня з'явилось привітання з Днем залізничника.

Нагадаємо, у Луганську в результаті вибуху машини було поранено ватажка «ЛНР» Плотницького. В Службі безпеки України назвали замах на Плотницького боротьбою серед бойовиків.

В свою чергу штаб АТО заявив, що українські військові не причетні до замаху на Плотницького.

У Головному управлінні розвідки наголошують, що поранення ватажка самоназваної «ЛНР» Ігоря Плотницького, які він отримав внаслідок замаху, є несумісними з життям.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile