Війна

Бойовики намагалися обстріляти безпілотник спостерігачів — ОБСЄ

16 червня, 2018 09:53
Війна/Бойовики намагалися обстріляти безпілотник спостерігачів — ОБСЄ
Зберегти
Вигляд
З не підконтрольної українському уряду території Донбасу 15 червня намагалися обстріляти безпілотник спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ.

З не підконтрольної українському уряду території Донбасу 15 червня намагалися обстріляти безпілотник спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ.

Про це повідомили на сайті організації.

«15 червня о 5:06 безпілотний літальний апарат СММ далекого радіусу дії, який пролітав над населеним пунктом Бетмановое (колишній Червоний Партизан, непідконтрольний уряду, 23 км на північний схід від Донецька), зафіксував конденсаційний слід від ракети, балістична траєкторія польоту якої проходила істотно нижче висоти, на якій пролітав БПЛА зі сходу», — йдеться у повідомленні. 

Після цього безпілотник виявив зенітно-ракетний комплекс (ЗРК) «Оса», розміщений із порушенням ліній відводу на відстані близько 2 км на північний захід від Пантелеймонівки, розташованої у 26 км від окупованого Донецька.  

Водночас було зафіксовано, як із ЗРК в напрямку безпілотника випустили іншу ракету, балістична траєкторія польоту якої також проходила істотно нижче висоти, на якій пролітав БПЛА.

За три хвилини безпілотник зафіксував, ймовірно, зенітну установку (ОУ-23, 23 мм), розміщену у ЗРК, з якої було здійснено кілька пострілів в напрямку БПЛА.

За даними СММ, безпілотник повернувся на базу неушкодженим.

Нагадаємо, в окупованих Пікузах неподалік Маріуполя бойовики стріляли у бік спостережної місії ОБСЄ.

Більше про:
# ОБСЄ
# бойовики
Пов`язані новини