Війна

Бойовики назвали підконтрольне «ДНР» Сєдове «зоною з особливим статусом пропуску» — ОБСЄ

16 липня, 2017 22:25
Війна/Бойовики назвали підконтрольне «ДНР» Сєдове «зоною з особливим статусом пропуску» — ОБСЄ
Зберегти
Вигляд
lead
Бойовики самоназваної «ДНР» заявили, що селище Сєдове на непідконтрольній уряду Україні території Донецької області є «прикордонною зоною, у якій діє особливий статус в’їзду-виїзду» і тому не пропустили патруль моніторингової місії ОБСЄ

Бойовики самоназваної «ДНР» заявили, що селище Сєдове на непідконтрольній уряду Україні території Донецької області є «прикордонною зоною, у якій діє особливий статус в’їзду-виїзду» і тому не пропустили патруль моніторингової місії ОБСЄ.

Про це йдеться у звіті ОБСЄ.

«Спостерігачі бачили, що водії та пасажири, перед тим як проїхати через блокпост, заходили у розташоване поблизу невеличке приміщення. Незадовго після цього 3 озброєні чоловіки у формі військового типу підійшли до патруля СММ. Вони відмовилися представитися і, натомість, в агресивній формі вимагали, щоб спостерігачі залишили цей район», — йдеться у повідомленні місії.

До цього ж на блокпості, розташованому приблизно за 1,2 км на північний захід від підконтрольного «ДНР» Сєдового, озброєні бойовики знову зупинили патруль СММ і не дозволили йому проїхати далі дорогою в напрямку Сєдового, посилаючись на накази від своїх командирів.

Раніше ОБСЄ повідомляла, що ватажки «ДНР» не допускають місію до постраждалих унаслідок обстрілів мешканців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закон про деокупацію Донбасу: декларація про наміри.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини