Бойовики з квітня 2017 року не пропускають патруль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до селища Сєдове Донецької області, що поблизу кордону з Росією

Бойовики з квітня 2017 року не пропускають патруль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до селища Сєдове Донецької області, що поблизу кордону з Росією.

Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ.

«Озброєні чоловіки на блокпості в непідконтрольному урядові смт Сєдове (106 км на південь від Донецька) поблизу кордону з Російською Федерацією зупинили патруль СММ і відмовили спостерігачам у доступі СММ поінформувала про це Спільний центр з контролю і координації припинення вогню», — йдеться у повідомленні.

Також спостерігачі відзвітували, що не змогли проїхати дорогами другорядного значення, що проходять на південь від ділянки розведення в районі Золотого Луганської області через можливу наявність там мін і невибухлих боєприпасів.

«Озброєні члени «ЛНР», які перебували на південній стороні ділянки розведення в районі Золотого, повідомили спостерігачам, що за попередню добу роботи з розмінування не проводилися. Спостерігачі вирішили, що продовжувати рух далі небезпечно», — додали у звіті.

ЧИТАЙТЕ: «Щоб зберігати мир, його потрібно спершу досягти», — керівник спостережної місії ОБСЄ.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: