Війна

Бойовики блокують відкриття пункту пропуску «Золоте» на Луганщині — СЦКК

23 жовтня, 2017 12:34
Війна/Бойовики блокують відкриття пункту пропуску «Золоте» на Луганщині — СЦКК
Зберегти
Вигляд
lead
Бойовики блокують відкриття пункту в'їзду-виїзду «Золоте», що поблизу Попасної Луганської області.

Бойовики блокують відкриття пункту в'їзду-виїзду «Золоте», що поблизу Попасної Луганської області.

Про це повідомляє українська сторона Спільного центру з контролю та координації з питань припинення вогню, передає прес-центр штабу АТО.

У СЦКК зазначили, що 20 жовтня пропускний пункт відкрився з українського боку

«Разом з прикордонниками, з боку території підконтрольної уряду України пасажиро-транспортний потік людей і транспортних засобів через КПВВ в обох напрямках (до населених пунктів, розташованих в так званій «сірій» зоні) забезпечують співробітники фіскальної служби та національної поліції, поряд з КПВВ «Золоте» розміщена та здійснює патрулювання спостережна група української сторони СЦКК», — йдеться у повідомленні.

Однак бойовики зі свого боку відмовляються пропускати цивільне населення та їхні транспортні засоби через лінію зіткнення.

За словами заступника керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Клименка, офіційних роз'яснень від бойовиків не надходило.

«Однак неофіційно їхні представники звернулися до моніторингової місії ОБСЄ і проінформували, що на сьогодні вони не готові відкрити КПВВ зі своєї сторони у зв'язку з технічними обставинами та незадовільним станом асфальтового покриття», — ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, 18 жовтня Тристороння контактна група в Мінську домовилась про відкриття пункту пропуску «Золоте» в Луганській області.

«Золоте» має стати першим пропускним пунктом для транспорту у Луганській області. Поки на Луганщині з окупованої частини на підконтрольну Україні можна потрапити лише через Станицю-Луганську через пішохідний міст. Він у поганому стані. ОБСЄ повідомляло, що з моста падають люди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На візку через пункт пропуску: як люди з інвалідністю долають лінію розмежування

У п'ятницю голова Луганської облдержадміністрації Юрбій Гарбуз повідомив, що бойовики зірвали відкриття контрольно-пропускного пункту «Золоте».

Перший заступник голови СММ ОБСЄ в Україні Олександр Хуг наголосив, що будь-яка дорога на лінії зіткнення повинна бути відкрита.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини