Політика / Урядовий квартал Рада

Бойка та Львочкіна виключили з фракції «Опозиційного блоку» — Вілкул

Громадське
Політика/Урядовий квартал Рада/Бойка та Львочкіна виключили з фракції «Опозиційного блоку» — Вілкул
Зберегти
Вигляд
Народних депутатів Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна виключили зі складу фракції політичної партії «Опозиційний блок».

Про це заявив співголова депутатської фракції парламенту «Опозиційний блок» Олександр Вілкул під час свого виступу у Верховній Раді 20 листопада.

«Півгодини тому закінчилося засідання фракції «Опозиційний блок», на якому було виключено з лав фракції Бойка Юрія Анатолієвича та Льовочкіна Сергія Володимировича», — сказав Вілкул.

Нагадаємо, 9 листопада у кулуарах Верховної Ради член парламентської фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко та лідер партії «За життя» Вадим Рабінович підписали угоду про створення політичної партії «Опозиційна платформа — За життя».

Водночас народний депутат від «Опозиційного блоку» Вадим Новинський заявив, що політична партія «Опозиційний блок» не уповноважувала Юрія Бойко підписувати документи про створення «Опозиційної платформи — За життя».

Пізніше рада новоствореної політичної платформи «Опозиційна платформа — За життя» висунула кандидатуру Юрія Бойка для участі в президентських виборах.

Зазначимо, згідно з результатами останнього соціологічного опитування, Юрій Бойко набирає 9% голосів потенційних виборців і посідає 5-те місце у президентському рейтингу.

Пов`язані новини