Рада новоствореної політичної партії «Опозиційною платформи — За життя» висунула кандидатуру Юрія Бойка для участі в президентських виборах.

Зазначається, що «об'єднання буде на президентських, парламентських і місцевих виборах представляти інтереси жителів Південного Сходу, російськомовного населення і всіх тих, хто розуміє необхідність кардинальної зміни політики нинішньої влади».

Нагадаємо, 9 листопада у кулуарах Верховної Ради член парламентської фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко та лідер партії «За життя» Вадим Рабінович підписали угоду про створення політичної партії «Опозиційна платформа — За життя».

Вони також домовились, що платформа висуне єдиного кандидата на президентські вибори. 

15 листопа Вадим Рабінович відмовився висувати свою кандидатуру на посаду президента від новоствореної платформи. На його думку, будучи іудеєм, він «не має морального права» вирішувати православні питання.

Зазначимо, згідно з результатами останнього соціологічного опитування, Юрій Бойко набирає 9% голосів потенційних виборців і посідає 5-те місце у президентському рейтингу.

Станом на 8 жовтня налічується 28 потенційних кандидатів, які мають намір взяти участь у президентських виборах 2019 року.

Кампанія до виборів президента в Україні розпочинається 31 грудня. Вибори президента України відповідно до Конституції України і закону України «Про вибори президента України» повинні відбутися 31 березня 2019 року. Чергові вибори народних депутатів Верховної Ради України повинні відбутись 27 жовтня 2019 року.

Поділитись: