Фото:

Служба безпеки України

Контррозвідка Служби безпеки України викрила механізм незаконного отримання соцвиплат на території так званої «ДНР». Гроші, які виділялися як державна допомога, отримували, серед іншого, й бойовики.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За попередніми даними слідства, група людей оформлювала жителям непідконтрольних територій фейкові паспорти громадян України з необхідними для отримання соцвиплат документами. На підставі цих документів зловмисники отримували гроші, а потім передавали їх в «ДНР», зокрема й бойовикам.

29 липня під час спроби зняти гроші за фейковими документами працівники СБУ затримали трьох людей. У помешканнях, де вони жили, було знайдено і вилучено готівку, банківські картки і документи, які використовувалися у схемі, а також інші докази її існування.

Затриманим, серед яких є і працівник державного банку, повідомили про підозру у вчиненні кримінального злочину за ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України. Наразі тривають слідчо-оперативні дії зі встановлення ймовірної причетності інших людей до цієї протиправної діяльності.

Фото:

Служба безпеки України

  • 23 липня Служба безпеки України повідомила про затримання колишнього співробітника правоохоронних органів Андрія Байдалу з позивним «Швед» за підозрою у незаконному поводженні зі зброєю.
  • 17 липня в Сєвєродонецьку на Луганщині правоохоронці затримали одного з ключових організаторів антиконституційного «референдуму» зі створення так званої «ЛНР».
Поділитись: