Протягом 2 червня в зоні бойових дій на Донбасі бойовики здійснювали зумисні провокації та обстрілювали позиції українських військових із житлових кварталів.

Про це повідомляє штаб операції Об’єднаних сил.

Зазначається, що бойовики обстрілювали українські позиції із сіл Новоласпа й Староласпа. З останнього, зокрема, ворог здійснив три постріли в бік оборонців Старогнатівки.

У штабі вважають, що таким чином бойовики, «сховавшись за спинами дітей і жінок, вкотре продемонстрували своє істинне окупаційне обличчя». Там наголошується, що українські військові не ведуть обстрілів по мирному населенню за жодних умов, тому вогонь у відповідь не відкривали.

Такі дії бойовиків у штабі пов'язують з тим, що це здійснювали напередодні робочої зустрічі Тристоронньої контактної групи з метою дискредитації Збройних Сил України.

Нагадаємо, в зоні бойових дій на Донбасі 2 червня неподалік Мар’їнки снайпер бойовиків поранив українського військового. Йому надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувального закладу.

У зоні бойових дій на Донбасі 1 червня бойовики 3 рази порушили режим припинення вогню та обстріляли позиції українських військ із гранатометів різних систем, а також застосували безпілотний літальний апарат. Був поранений один український військовий.

Поділитись: