Зустріч очільників Міністерств закордонних справ «нормандської четвірки» (України, Німеччини, Франції та Росії) щодо Донбасу відбудеться «вже незабаром».

Про це повідомив очільник МЗС України Дмитро Кулеба під час брифінгу за підсумками зустрічі з главою МЗС Німеччини Гайко Маасом у Берліні.

«Ми продовжуємо розмову у «нормандському форматі» на рівні міністрів, вже незабаром відбудеться чергова така розмова, де ми будемо обговорювати ті рішення, які можуть принести мир на Донбас», — сказав Кулеба.

Маас уточнив, що дата проведення наступного саміту країн «нормандської четвірки» залежатиме від ситуації з пандемією коронавірусу у світі.

2 червня українська делегація на чолі з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою прибула до Берліна на переговори з главою МЗС Німеччини Гайко Маасом.

На порядку денному цього політичного візиту деокупація Донбасу і Криму; підтримка Німеччиною реформ в Україні, зокрема медичної реформи; надання Україні статусу учасника Програми розширених можливостей НАТО; європейська інтеграція України під час головування Німеччини у Раді ЄС в другій половині 2020 року та низка інших питань.

Поділитись: