У зоні бойових дій на Донбасі 21 листопада бойовики знову порушили режим «тиші» та відкривали вогонь по українських позиціях біля Водяного. Втрат серед українських військовослужбовців не було.

Про це повідомили в штабі ООС.

Так, минулої доби українські військові зафіксували постріли з автоматичного станкового гранатомета поблизу населеного пункту Водяне.

У штабі зазначають, що обстріли не загрожували життю та здоров’ю військовослужбовців, тому українська сторона не відкривала вогонь у відповідь.

Бойових утрат і поранень серед особового складу Об’єднаних сил не було.

Від початку поточної доби, 22 листопада, обстрілів із боку бойовиків не фіксували, повідомили в штабі.

Перемир'я на Донбасі

Новий режим припинення вогню на Донбасі почав діяти з 27 липня. Понад місяць його головним досягненням вважалося те, що немає втрат серед військових. Проте на 42-й день «перемир'я», 6 вересня, бойовики обстріляли позиції української армії на Луганщині, один військовий дістав поранення. Того ж дня інший військовий унаслідок обстрілу бойовиків загинув.

А ось 29 жовтня бойовики п’ять разів порушили режим тиші, внаслідок чого двоє українських військовослужбовців зазнали поранень. Опівночі 30 жовтня загинули двоє військових. Так, від початку «всеосяжного перемир'я» внаслідок обстрілів бойовиків загинули троє українських військових.

Крім того, час від часу українські військові підриваються на вибухових пристроях, яких уздовж лінії розмежування багато. За даними Міноборони, станом на 2019 рік на підконтрольній Україні території Донбасу було заміновано приблизно 700 тисяч гектарів.

Поділитись: