Сьогодні, 4 квітня, бойовики зі станкових протитанкових гранатометів обстріляли житловий сектор селища Верхньоторецького у Донецькій області, у результаті розриву гранати місцева жителька отримала осколкове поранення.

Про це повідомляє штаб операція Об’єднаних сил.

«Зі станкових протитанкових гранатометів окупанти обстріляли житловий сектор селища Верхньоторецького, який значно віддалений від позицій Об’єднаних сил. У результаті розриву гранати отримала осколкове поранення у ногу місцева мешканка громадянка Д., яка в цей час перебувала на присадибній ділянці власного будинку», — інформують у штабі.

Жінку доставили до міської лікарні у Торецьку, де їй надали медичну допомогу.

На місці події працюють правоохоронці, представники української сторони СЦКК та цивільно-військового співробітництва ООС. Обставини з’ясовують.

«Такими діями збройні формування РФ вкотре продемонстрували своє цинічне ставлення до життя та здоров’я мирних місцевих мешканців та знову підтвердили злочинну суть встановленого на захоплених територіях окупаційного режиму», — додали у штабі.

Нагадаємо, у зоні бойових дій на Донбасі 3 квітня бойовики 16 разів порушили режим припинення вогню, серед українських військових без втрат.

Поділитись: