Бойовики «ЛНР» повідомили про загибель очільника свого батальйону «Призрак» громадянина Росії Олексія Маркова. Він з 2014 року воював на Донбасі проти української армії.

Про це пишуть «Новости Донбасса» з посиланням на повідомлення «Союза добровольцев Донбасса» в російській соцмережі «ВКонтакте».

На сторінці батальйону бойовиків уточнюється, що Марков і його дружина потрапили в ДТП, коли їхали з Луганська.

Як пишуть місцеві ЗМІ, аварія сталася 23 жовтня в районі Городка в Луганську. Тоді зіткнулися два легковики, маршрутне таксі і автомобіль місцевих «поліцейських», які їхали з включеними проблисковими маячками і сиреною.

Хто такий Марков?

Олексій Марков з позивним «Добрий» воював на Донбасі проти української армії з 2014 року. Він був громадянином РФ і у своїх інтерв'ю зізнавався, що приїхав на Донбас з Москви.

Збройне формування, яким він керував, протистоїть ЗСУ в районі Золотого, Жолобка і Бахмутської траси.

Яка ситуація на Донбасі

На Донбасі з 27 липня почав діяти новий режим припинення вогню. Понад місяць його головним досягненням вважалося те, що немає втрат серед військових. Проте на 42-й день перемир'я, 6 вересня, бойовики обстріляли позиції української армії на Луганщині, один військовий дістав поранення. Того ж дня інший військовий унаслідок обстрілу бойовиків загинув.

Крім того, час від часу українські військові підриваються на вибухових пристроях, яких уздовж лінії розмежування багато. За даними Міноборони, станом на 2019 рік на підконтрольній Україні території Донбасу було заміновано приблизно 700 тисяч гектарів.

Поділитись: