УКРАЇНА

Болгарія прийме на реабілітацію поранених українських військових

9 липня, 2018 17:52
УКРАЇНА/Болгарія прийме на реабілітацію поранених українських військових
Зберегти
Вигляд
Болгарія запустила дворічну програму реабілітації поранених українських військових. Перша група з 10 учасників бойових дій на Донбасі уже вирушила на реабілітацію до військово-медичної лікарні Калероя у місті Хісар.

Болгарія запустила дворічну програму реабілітації поранених українських військових. Перша група з 10 учасників бойових дій на Донбасі уже вирушила на реабілітацію до військово-медичної лікарні Калероя у місті Хісар.

Про це повідомляє «Урядовий Портал». 

«Ця ініціатива реалізується на основі угоди між Міністерством оборони Республіки Болгарія та Міністерством соціальної політики України в межах проекту Трастового фонду НАТО у сфері медичної реабілітації в Україні», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в межах цієї програми зможуть пройти реабілітацію близько 300 поранених учасників бойових дій на Донбасі.

Нагадаємо, 3 квітня до Брюсселя для лікування та реабілітації прибули перші троє українських військовослужбовців, які отримали поранення під час бойових дій на Донбасі.

Станом на 2015 рік 19 країн НАТО прийняли для лікування та реабілітаціїукраїнських військових. 

Найбільше постраждалих прийняли Німеччина і Литва. Крім того, українські військовослужбовці проходять лікування в США, Великої Британії, Латвії, Ізраїлі, Естонії, Італії, Австрії, Франції, Болгарії, Румунії, Греції, Польщі, Словаччини, Білорусі, Словенії, Об'єднаних Арабських Еміратах та Угорщини.

Пов`язані новини