Міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський та міністр розвитку економіки і сільського господарства Тимофій Милованов не працюватимуть в новому уряді з прем’єром Денисом Шмигалем.

Основна причина їхнього рішення — розділення їхніх міністерств на частини. Так, мають з’явитися окремо Міністерство культури та Міністерство молоді і спорту, а також Міністерство економіки та Міністерство агропромислового комплексу.

Журналістка hromadske Настя Станко зустріла Бородянського та міністерку освіти Ганну Новосад біля Ради. Бородянський заявив, що в новому складі Кабміну його не буде через розділення. Водночас він уточнив, що це лише одна з причин.

«Ну, поки що ми — міністри, але нам не зрозумілі правила, тому, мабуть, ми вже все», — додала Новосад.

Міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський (ліворуч) та міністерка освіти Ганна Новосад, Київ, 4 березня 2020 року
Фото:

Настя Станко/hromadske

Інформацію про відмову Милованова hromadske підтвердила депутатка «Слуги Народу» Ірина Верещук.

Вона розповіла, що 4 березня сформують не весь склад Кабміну, зокрема, поки не буде міністрів освіти, агропромислового комплексу та культури.

Крім цього, за словами Верещук, «не зараз, а згодом» планують розділити на два відомства Міністерство енергетики та захисту довкілля. 

Нагадаємо, 4 березня Рада має переформатувати Кабмін, зокрема у відставку відправлять прем'єра Олексія Гончарука, а на його місце призначать колишнього топменеджера компанії Ахметова Дениса Шмигаля.

Поділитись: