ENRU

Розенблат вийшов з фракції «БПП» на час слідства

Народний депутат Борислав Розенблат вийшов з фракції  «Блок Петра Порошенка» на час слідства. Фракція також проголосувала за зняття з нього депутатської недоторканності.

І зняття недоторканності і виключення з партії відбулося за бажанням самого Розенблата, йдеться в повідомленні фракції.

Зазначається також, що депутат заявив про намір повернутися у фракцію після розслідування.

Також він пообіцяв здати свої закордонні паспорти.

Крім того,  фракція проголосувала за позбавлення депутатської недоторканності і притягнення до відповідальності всіх шести народних депутатів, на яких звернулася з поданням Генеральна прокуратура.

Нагадаємо, минулого тижня комітет з питань регламенту розглянув подання на зняття депутатської недоторканності з депутатів «Народного фронту» Євгена Дейдея та Максима Полякова, депутата «Волі народу» Олеся Довгого, депутата «Радикальної партії» Андрія Лозового та депутата «Блоку Петра Порошенка» Борислава Розенблата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розенблат Недоторканний: що чекає на депутата від партії президента. 

Нагадаємо, прокуратура підозрює Розенблата в отриманні хабарів за внесення до парламенту законопроекту щодо зменшення ренти за видобуток бурштину з 25% до 5% та лобіювання інтересів компанії «Фуджейра», яка займається видобутком бурштину.

За версією прокуратури, Розенблат вів переговори з представницею компанії, яка була агентом НАБУ під прикриттям. В результаті від компанії «Фуджейра» Розенблат отримав понад 300 тисяч доларів.

Розенблат проходить по цій справі разом із депутатом від «Народного фронту» Максимом Поляковим. 

6 липня Комітет Ради визнав необґрунтованим подання ГПУ на депутата Полякова

Підписуйтесь на наш канал в Telegram