Незадовго до весілля Меган Маркл та принца Гаррі, старший брат нареченої Томас написав листа, у якому закликав принца «схаменутися» та «не одружуватися з його сестрою».

Незадовго до весілля Меган Маркл та принца Гаррі, старший брат нареченої Томас написав листа, у якому закликав принца «схаменутися» та «не одружуватися з його сестрою».

Відкритого листа до принца Гаррі 51-річний чоловік опублікував через видання In Touch, пише The Daily Mail. 

«Любий принце Гаррі, ще не пізно, Меган Маркл — однозначно є невідповідною для тебе жінкою. Що ближче до вашого королівського весілля, тим очевидніше, що це буде найбільшою помилкою в історії королівських весіль. Я спантеличений, що ти не бачиш справжньої Меган, якою її бачить уже весь світ», — написав чоловік.

Брат Меган називає сестру «низькосортною голівудською акторкою», яка «старіє і прагне наостанок зіграти роль принцеси».

Він звинувачує Меган у тому, що вона використовувала їхнього батька, «довівши його до банкрутства, і покинувши напризволяще».

Він наголосив, що Меган забула про батька та навіть не покликала на своє весілля, хоча саме він мав би вести її до вівтаря.

«Дуже схоже, що дрібка голлівудської слави запала їй у голову,  перетворивши на пересичену, поверхневу та самозакохану жінку, яка пошиє у дурні тебе і весь спадок королівської родини», — заявив Маркл і додав, що ще не пізно (скасувати весілля, — ред.)

Раніше до принца Гаррі зверталася зведена сестра Меган Маркл. Вона, так само, як і Томас, обурена тим, що майбутня герцогиня відцуралася від своїх рідних і не покликала на весілля. 

Раніше повідомлялося, що принц Вільям буде свідком на весіллі його молодшого брата, принца Гаррі та американської акторки Меган Маркл.

Нагадаємо, весілля принца Гаррі та акторки Меган Маркл може додатково забезпечити британській економіці 500 мільйонів фунтів стерлінгів.

Прес-служба королівської родини опублікувала повідомлення про те, що весілля принца Гаррі та Меган Маркл відбудеться 19 травня  2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖХто така Меган Маркл та як її союз з принцом Гаррі змінить обличчя британської монархії.

Також про історію кохання принца Гаррі та Меган Маркл знімуть телефільм.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile