Світ

Брат Навального вийшов на свободу

29 червня, 2018 08:41
Світ/Брат Навального вийшов на свободу
Зберегти
Вигляд
Молодший брат російського опозиціонера Олексія Навального Олег, засуджений в кінці 2014 року до 3,5 року колонії у справі «Ів Роше», вийшов на свободу.

Молодший брат російського опозиціонера Олексія Навального Олег, засуджений в кінці 2014 року до 3,5 року колонії у справі «Ів Роше», вийшов на свободу. 

Про це повідомляє «Медуза».

Біля колонії в Орловській області Олега Навального зустрічав старший брат — Олексій Навальний і численні журналісти.

В межах справи «Ів Роше» Олег Навальний звинувачувався в тому, що займаючи керівну посаду в «Пошті Росії», переконав компанію укласти завідомо невигідний договір про перевезення. Фігурантом справи був і Олексій Навальний, його суд засудив до умовного терміну.

У травні Олексія Навального засудили до 30 діб адміністративного арешту за повторне порушення порядку організації мітингу.

5 травня у містах Росії відбулися акції протесту «Він нам не цар»  приурочені до інавгурації Володимира Путіна. Загалом по всій Росії на акціях «Він нам не цар» 5 травня затримали понад 1600 людей, серед них були діти.

Міністерство закордонних справ України засудило масове затримання у Росії учасників протестних акцій. CША та Євросоюз також засудили масове затримання протестувальників у Росії.

7 травня у Кремлі відбулася інавгурація Путіна. Таким чином Володимир Путін учетверте вступив на посаду президента Російської Федерації. 

Пов`язані новини