Життя

Бразилія скасувала режим надзвичайної ситуації через вірус Зіка

12 травня, 2017 09:38
Життя/Бразилія скасувала режим надзвичайної ситуації через вірус Зіка
Зберегти
Вигляд
Уряд Бразилії повідомив про припинення дії режиму надзвичайного стану, оголошеного в країні в листопаді 2015 року через вірус Зіка.

Уряд Бразилії повідомив про припинення дії режиму надзвичайного стану, оголошеного в країні в листопаді 2015 року через вірус Зіка.

Про це повідомляє Telesurtv. 

«Бразилія вже не відповідає вимогам, необхідним для підтримання режиму надзвичайного стану», —відзначили в Міністерстві охорони здоров'я Бразилії.

За даними відомства, з 1 січня по 15 квітня в Бразилії зафіксували 7,9 тис. підозр на зараження вірусом, що на 95,4 % нижче за показники аналогічного періоду 2016 року.

З моменту оголошення надзвичайного режиму в Бразилії було підтверджено 2 тисячі 205 випадків захворювання вірусом у новонароджених, 259 немовлят померли.

Вірус був уперше виявлений в Африці в мавп, нечасті зараження ним людини були зафіксовані в низці країн Африки й Азії; після 2007 року він з’явився і в інших частинах світу, зокрема, останніми роками він швидко поширювався в Центральній і Латинській Америці, зокрема, у Бразилії, де цього літа відбулися Олімпійські ігри. 

Повідомлялося, що Вірус Зіка зафіксовано в 72 країнах.  19 листопада 2016-го року ВООЗ оголосила про кінець надзвичайної ситуації через вірус Зіка.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини