УКРАЇНА

«Брєд не коментується» — Нацрада про купівлю Порошенком «112 Україна»

УКРАЇНА/«Брєд не коментується» — Нацрада про купівлю Порошенком «112 Україна»
Зберегти
Вигляд

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення називає маячнею інформацію про нібито спроби президента Петра Порошенка купити телеканал «112 Україна».

Про це заявив в ефірі Громадського голова Нацради Юрій Артеменко.

«Брєд не коментується. Брєд – він і є брєдом. Я думаю, що правоохоронні органи ідентифікують, хто зараз фальсифікує такі провокативні закиди, у день народження президента», — сказав Артеменко.

«У документах згадується Національна рада. Там вказується, що, начебто за те, що купується «112 Україна», начебто Нацрада вирішить зняти санкції та попередження. Наша позиція завжди була принципова. Як тільки ми прийшли працювати, то до нас звернулася Асоціація мовників, які сказали, що наші частоти вкрав «112 Україна». Ми почати попереджати, бо ми відстоюємо позицію регіональних мовників», — стверджує Артеменко.

У свою чергу, розшукуваний в Україні через підозру в розкраданні газу народний депутат від «Волі народу» Олександр Онищенко наголосив в ефірі Громадського, що Порошенко дійсно вів перемовини про купівлю «112 Україна» через своїх представників.

«Мені довелося розказати цю правдиву історію стосовно того, що відбувалося. Власник «112 Україна» також може підтвердити мої слова, він вже зробив заяву для британських адвокатів», — сказав Онищенко.

Раніше Онищенко заявив, що Порошенко намагався через нього купити телеканал «112 Україна» і у нього начебто є листування з народним депутатом фракції БПП Сергієм Березенком та інвестиційним банкіром, засновником інвестиційної групи ICU Макаром Пасенюком про деталі майбутньої угоди.

Водночас, в Адміністрації президента спростовують інформацію, поширену Онищенком.

У свою чергу, народний депутат від фракції БПП Володимир Ар'єв зазначив, що відповідну заяву Онищенко зробив з метою спроби довести, що переслідується за політичними мотивами.

Пов`язані новини