Джаміла Джаміль
Фото:

Twitter/Jameela Jamil 

Британська акторка і зірка серіалу «В кращому світі» Джаміла Джаміль зробила камінг-аут і зізналася, що вона квір (люди, які мають сексуальну орієнтацію, відмінну від гетеросексуальної, невизначену з точки зору біологічної статі анатомію та фізіологію, транс- чи інтерґендерну ідентичність).

Акторка написала про це у Twitter. До цього вона ні разу відкрито не говорила про свою сексуальну орієнтацію, хоча кілька років тому розмістила навпроти нікнейму у Twitter символ веселки. 

Акторка розповіла, що вирішила піти на такий крок через страх, біль і сумління, які вона відчувала, коли була дитиною, а статус зірки не зробив зізнання легшим.

До того ж, за словами Джаміль, зробити камінг-аут її підштовхнула критика, яка обрушилася після новини, що вона стане суддею нового шоу «Legendary», яке присвятили культурі балів, що зародилися в ЛГБТ-спільнотах в 1920-тих роках в США. Шоу планує запустити новий стрімінговий сервіс HBO Max.

Джаміль визнає, що не є частиною цієї спільноти, але для неї «буде честю» судити таке шоу. Також вона впевнена, що зможе показати культуру балів тим, хто тільки почав нею цікавитися. 

Поділитись: