Королеву Великої Британії Єлизавету ІІ помітили за кермом позашляховика Range Rover без пристебнутого паска безпеки. Це вперше монарх з'явилася на публіці після відмови принца Гаррі й Меган Маркл від частини королівських привілеїв.

Відео з монархом за кермом виклав британський телеканал Sky News. Як повідомляє таблоїд Metro, воно зняте поблизу Сандрінґемського палацу в графстві Норфолк — різдвяної резиденції британської королівської сім’ї.

Це вперше Єлизавету ІІ помітили в публічному місці після того, як герцог і герцогиня Сасекські — принц Гаррі та Меган Маркл — оголосили, що відмовляються від ролі «старших» членів королівської сім’ї і намагатимуться стати фінансово незалежними.

Єлизавета ІІ полюбляє сидіти за кермом: вона має понад 70-річний досвід водіння. Монарх у Великій Британії є єдиною особою, якій для кермування не потрібно отримувати водійське посвідчення.

Непристебнутий ремінь безпеки під час кермування автівки є порушенням закону у Великій Британії, але королева має імунітет від цивільного та кримінального переслідування.

Поділитись: