Герцог і герцогиня Сасекські оголосили, що відмовляються від ролі «старших» членів королівської сім’ї Великої Британії і працюватимуть для того, щоб бути фінансово незалежними.

Особисте звернення з цього приводу принц Гаррі та Меган Маркл виклали у своєму Twitter.

«Тепер ми плануємо наше перебування одразу в Північній Америці та Сполученому Королівстві, продовжуючи віддавати шану нашим обов’язкам перед Королевою, Співдружністю (Націй – ред.) та нашими підданими», – йдеться у зверненні.

Вони зазначили, що прийняли це рішення після «багатьох місяців роздумів та внутрішніх обговорень» і за підтримки своїх шанувальників.

Особисте звернення принца Гаррі й його дружини Меган Маркл у зв'язку з відмовою від старшого статусу в королівській сім'ї Великої Британії
Фото:

Twitter/The Duke and Duchess of Sussex

Речниця Букінгемського палацу – резиденції британської королівської родини – уточнила, що зміна статусу принца Гаррі та Меган Маркл ще остаточно не узгоджена, і обговорення цього питання «забере деякий час».

The Guardian зазначає, що протягом останнього часу герцог і герцогиня Сасекські висловлювали публічне незадоволення тим, як громадськість і преса ставилася до їхньої публічної діяльності. Тому, можливо, саме це й стало приводом до оголошення подружжям такого рішення.

Так, у жовтні 2019-го принц Гаррі подав до суду на видання Sun, Daily Mirror та News of the World, який припинив існування у 2011 році, через незаконне прослуховування аудіоповідомлень.

Ще раніше дружина принца Гаррі Меган подала позов проти британської газети Mail on Sunday. Вона звинувачує таблоїд у тому, що він незаконно опублікував лист Меган до її батька.

Поділитись: