Авіакомпанія British Airways скасувала 1500 рейсів у зв'язку зі страйками пілотів через оплату праці.

Як пише Reuters, 9 вересня пілоти почали 48-годинний страйк.

Британська асоціація пілотів авіакомпаній попередила керівництво British Airways про страйк минулого місяця.

Асоціація пілотів заявляє, що British Airways повинна ділитися більшою частиною свого прибутку зі своїми пілотами. Натомість у компанії кажуть, що страйк є невиправданим, та вважають виплати пілотам справедливими.

«Цей страйк обійдеться компанії значно дорожче, ніж інвестиції, необхідні для врегулювання цієї суперечки», — заявив генеральний секретар асоціації Брайан Струттон напередодні страйку.

Під час страйків British Airways повинна запропонувати пасажирам альтернативні варіанти проїзду або новий рейс пізніше, або ж виплатити компенсацію за скасовані рейси.

Раніше пілоти відмовилися від запропонованого British Airways в липні збільшення окладів на 11,5% протягом трьох років. У компанії наголошували, що після підвищення зарплат на 11,5% річний заробіток деяких капітанів повітряних суден буде перевищувати 200 тисяч фунтів (220 тисяч євро).

Пілоти ж кажуть, що мирилися з повільним зростанням зарплат і йшли на жертви, коли компанія в останні кілька років переживала важкі часи. Але тепер, як стверджує профспілка, фінансове становище British Airways покращилося і пілоти мають право розраховувати на отримання частини цього прибутку.

Поділитись: