Бродвейські театри у Нью-Йорку залишаться зачиненими щонайменше до кінця 2020 року, поки «найоптимістичніші» дати відновлення шоу — навесні 2021 року. Причина — епідемія коронавірусу.

Про це повідомляє The New York Times з посиланням на інформацію Бродвейської ліги (The Broadway League), яка представляє інтереси левової частки театрів Бродвею.

Там оголосили, що власники та продюсери повернуть гроші з придбані квитки на вистави, заплановані до 3 січня. Тобто у 2020 році Бродвей свої двері глядачам вже не відкриє.

Через непередбачуваність епідемії у Лізі кажуть, що не можуть назвати дати точного відновлення роботи театрів. За попередніми прогнозами, це станеться на початку 2021-го.

Лідери театральної галузі зараз обговорюють з державними та медичними чиновниками те, в яких умовах мають працювати театри: скринінг, тестування, дезінфекцію, правила безпеки за межами сцени тощо.

«Я обережно оптимістична, враховуючи останню інформацію, яку ми отримуємо від вчених та медиків», — каже президентка Бродвейської ліги Шарлотта Сен-Мартен.

Водночас вона додала, що посилення епідемії у деяких частинах США змусили театральну галузь бути обережнішою.

«Розчарування відходить на другий план, коли йдеться про ризик для життя та здоров’я людей», — сказала Сен-Мартен.

Як нагадує видання, бродвейські шоу припинилися 12 березня, станом на зараз це вже найтриваліший локдаун в історії театрів Бродвею. На сьогодні найбільш ранньою попередньою датою відновлення показів є анонс спектаклю «Хвилини» Трейсі Леттс — його сподіваються зіграти 15 березня.

Шоу про Майкла Джексона «MJ the Musical» планують поставити 14 квітня, «The Music Man» з Х’ю Джекманом у головній ролі — 20 травня. Низка шоу також заплановані на весну 2021-го, але точних дат поки немає.

Нагадаємо, США продовжують лідирувати у світі за кількістю підтверджених випадків коронавірусу, зараз у країні їх вже понад 2,6 мільйона, померли 128 437 людей.

Поділитись: