Британські парламентські урядовці заявили в середу, 16 серпня, що вони переглянуть план реконструкції вежі Єлизавети, згідно з яким всесвітньо відомий годинник Біг-Бен замовкне на чотири роки.

Британські парламентські урядовці заявили в середу, 16 серпня, що вони переглянуть план реконструкції вежі Єлизавети, згідно з яким всесвітньо відомий годинник «Біг-Бен» замовкне на чотири роки.

Як повідомляє АР, таке рішення прийняли через критику довгої зупинки годинника.

Коли в минулому році було оголошено про ремонт, чиновники заявили, що годинник на башті парламентської будівлі не буде працювати кілька місяців. Згодом, вирішили, що «Біг-Бен» замовкне на чотири роки.

Таке рішення чиновники пояснили бажанням гарантувати безпеку робітників. Головний архітектор парламенту заявив, що люди не можуть працювати біля дiючого дзвона.

Прем'єр-міністр Тереза ​​заявила, що «неправильно, якщо «Біг-Бен» буде мовчати протягом чотирьох років». Також зупинку розкритикували інші політики Британії.

Куранти на вежі Вестмінстерського палацу запущені 31 травня 1859 року.

У ході ремонту планується перебрати механізм бою і ходу годинника, а також відреставрувати всі чотири циферблата. Ремонт, за даними The Daily Mail, коштуватиме 30 мільйонів фунтів стерлінгів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: