Життя

Британська акторка позивається проти Харві Вайнштейна та його брата через сексуальні домагання

29 листопада, 2017 10:20
Життя/Британська акторка позивається проти Харві Вайнштейна та його брата через сексуальні домагання
Зберегти
Вигляд
Британська акторка Кадіан Ноубл звинуватила кінопродюсера Харві Вайнштейна у сексуальних домаганнях, вчинених щодо неї у готельному номері у французьких Каннах.

Британська акторка Кадіан Ноубл звинуватила кінопродюсера Харві Вайнштейна у сексуальних домаганнях, вчинених щодо неї у готельному номері у французьких Каннах.

Звинувачення подано в рамках позову проти братів Харві та Боба Вайнштейнів, повідомляє ABC News.

У позові звинувачують продюсерську компанію братів у порушенні федеральних законів про торгівлю людьми з наступним формулюванням:

«Користуючись та усвідомлено сприяючи цій справі, Харві Вайнштейн здійснював закордонні ділові поїздки, з метою залучення або заманювання акторок-жінок до примусових сексуальних контактів, обіцяючи їм ролі».

У її позовній вимозі йдеться про те, що у 2014 Вайнштейн попросив її в готельному номері Le Majestic в Каннах «переглянути кадри з її зйомок та обговорити подальші ролі».

Залишившись наодинці, він почав робити їй масаж та схопив за плечі.

Акторці він сказав, що йому для прослуховування необхідно було побачити як вона «ходить вгору і вниз по кімнаті», що вона і зробила.

Потім Вайнштейн подзвонив неназваному продюсеру його компанії і дав їй слухавку. Продюсер сказав Ноубл, що якщо вона хоче отримати роль та співпрацювати у майбутньому, вона «має поводитися як хороша дівчинка і зробити все, чого хоче Вайнтшейн ».

Потім Вайнштейн схопив її за груди, після чого Ноубл почала чинити опір і сказала: «Ні, Харві, ні».

У позові також наводяться подробиці того, як Вайнштейн не давав акторці залишити кімнату, і поступово роздягав, продовжуючи здійснювати дії сексуального характеру.

Сам продюсер зі свого боку відкидає будь-які звинувачення у сексуальних домаганнях.

Раніше акторка Пас де ла Уерта, відома за фільмами «Вхід у порожнечу», «Поспішай кохати» й «Сильна жінка», заявила, що продюсер Харві Вайнштейн двічі її зґвалтував.

Вайнштейна виключили зі складу Британської академії кіно після того,  як американська газета New York Times оприлюднила  матеріал, в якому продюсера звинувачували в сексуальних домаганнях.

Журналісти писали, що Вайнштейн домагався молодих актрис і співробітниць його кінокомпанії.

Після публікації New York Times, актриси Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу також звинуватили Вайнштейна в домаганнях і розповіли, коли і за яких обставин це сталося.

Пізніше голлівудська акторка Макгоун звинуватила продюсера Вайнштейна в зґвалтуванні.

У сексуальних домаганнях також звинуватили акторів Кевіна Спейсі, Дастіна Хоффмана та стендап-коміка Луї Сі Кея. 14 листопада вшосте звинуватили в сексуальних домаганнях Буша-старшого.

Через велику кількість заяв щодо сексуальних домагань у Лос-Анжелесі створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

 

Пов`язані новини