Британська система оборони була поставлена під питання після проведення дослідження, яке виявило серйозні недоліки у військових можливостях держави.

Британська система оборони була поставлена під питання після проведення дослідження, яке виявило серйозні недоліки у військових можливостях держави. Про це пише The Telegraph.

За результатами перевірки стало відомо, що ескадрені міноносці типу 45 рухаються настільки гучно, що можуть бути почутими за кількасот кілометрів, зокрема — російськими субмаринами.

Контр-адмірал Кріс Перрі заявив, що 6 військових кораблів, кожен з яких коштує по £1 млрд, звучать під водою наче «коробки з гайками».

Міністерство оборони Великої Британії також витратила £3.5 млрд на кожен з армійських танків Ajacs, але їх неможливо вмістити на борт вантажного літака без розборки.

Ще £1.2 млрд було витрачено на 54 розвідувальні безпілотники Watchkeeper, які вже 12 років не застосовувались у бойових діях.

Колишній командувач Генштабу Генерал Річард Берронс закликав уряд виправити ситуацію, в якій опинилися збройні сили після багаторічних урізань. За його словами, наразі армія Британії знаходиться на мінімальному рівні забезпечення.

Проте Міністерство оборони заявило, що подібні твердження — хибні, оскільки британський військовий бюджет є найбільшим у Європі і зростає кожного року.

«Ми концентруємо зусилля на збереженні доступної програми і отриманні кращої ціни для платників податків, аби мати набір передових засобів для збройних сил і тримати Британію у безпеці», — зазначили в оборонному відомстві.

Раніше The Sunday Times повідомляли, що уряд Британії приховував невдачу у ракетних випробуваннях.

Прем’єрка Британії відмовилась коментувати ракетні випробування, які буцімто завершились невдачою.

За інформацією The Times, засекретити невдачу в ракетних випробуваннях Британію попросили США.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: