Після виходу Британії з ЄС паспорти громадян країни буде друкувати голландська компанія.

Після виходу Британії з ЄС паспорти громадян країни буде друкувати голландська компанія.

Про це повідомляє Bloomberg.

Голландська компанія «Gemalto N.V.» здійснюватиме друк паспортів громадян Об'єднаного Королівства на своїх потужностях у Франції.

При цьому, як зазначає видання, британська компанія, яка до цього займалась друком паспортів — «De La Rue Plc.» — вже зазнає суттєвих збитків від несподіваного рішення уряду. Так, ціна її акцій обвалюється вже протягом 5 днів. Сукупна вартість компанії наразі становить близько 23%.

У виданні також зазначають, що капіталізація компанії різко зросла одразу після референдуму про вихід Британії з Євросоюзу.

Свого часу прем'єрка країни Тереза Мей сказала, що повернення «блакитних» паспортів громадянина Британії замість стандартних бордових паспортів ЄС, є «вираженням незалежності та суверенітету» країни.

Як повідомлялось, у Британії запропонували відтермінувати Brexit, перехідний період якого домовились продовжити до 2020 року.

Раніше голова Європейської Ради Дональд Туск надіслав лідерам країн-членів ЄС стратегію взаємовідносин з Британією, яку планувалося затвердити в березні.

Наприкінці лютого Єврокомісія оприлюднила проект угоди щодо Brexit. Згідно з ним, Британія має остаточно вийти з ЄС 30 березня 2019 року.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile