Світ / Європа

Британський бренд створюватиме одяг з переробленого океанічного сміття

8 червня, 2017 15:01
Світ/Європа/Британський бренд створюватиме одяг з переробленого океанічного сміття
Зберегти
Вигляд
Бренд Stella McCartney використовуватиме для створення одягу тканину, вироблену з переробленого океанічного сміття.

Бренд Stella McCartney використовуватиме для створення одягу тканину, вироблену з переробленого океанічного сміття.

Про це йдеться на сайті бренду.

Марка одягу підписала довгостроковий контракт з компанією Parley for the Oceans, яка займається захистом дикої океанічної природи.

Компанія виготовлятиме тканину з переробленого океанічного сміття.

 
A post shared by Stella McCartney (@stellamccartney) on Jun 6, 2017 at 3:24pm PDT

Речі з такої тканини почнуть продавати на початку липня.

Першим результатом співпраці з компанією Parley стали кросівки для спортивного бренду Adidas, створені з перероблених риболовецьких мереж, пляшок і сміття, знайденого на березі.

Щорічно в Світовий океан викидається близько 12,7 мільйона тонн пластику.

Із такою тенденцією до 2050 року в океані буде більше пластика, ніж риби. 

Засновниця бренду дизайнерка Стелла Маккартні є дочкою відомого музиканта, одного з засновників групи The Beatles Пола Маккартні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖАпсайклінг: дати нове життя старим речам — БІЗНЕС-ПЛАН

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини
Життя
20 лютого 2019
Уряд затвердив національний план управління відходами до 2030 року
Кабінет міністрів України затвердив національний план управління відходами до 2030-го року. Таке рішення ухвалили на засіданні уряду в середу, 20 лютого, повідомив міністр екології Остап Семерак.За його словами, цей план підтримала делегація Євросоюзу, він є важливим кроком щодо приведення вітчизняного законодавства до європейських норм управління відходами.«Це не просто важливий стратегічний документ, який уперше за всі роки незалежності України визначає як маємо і будемо поводитися з відходами, але й визначає практичні заходи, які дозволять нарешті навести лад у цій сфері» — зазначив Семерак.Він наголосив, що за період до 2030-го року Україна має щорічно виконувати низку таких завдань і практичних заходів, які визначає Нацплан. Згідно з ним передбачено перелік регіональних планів «із точним аналізом ситуації у регіонах та визначенням необхідної кількості інфраструктурних об’єктів, зокрема, сміттєпереробних заводів, ліній тощо».Міністр екології також зауважив, що для того, аби ці регіональні програми працювали, мають бути внесені зміни до національного законодавства, яке регулює сферу управління з відходами.Раніше у Фонді енергоефективності України розробили концепцію енергетичної утилізації сміття, як передбачає створення на основі сміттєвих полігонів об'єктів альтернативної енергетики.Улітку 2018-го року Комунальне підприємство Київської міської держадміністрації «Київкомунсервіс» оголосило конкурс на визначення виконавця послуг з облаштування підприємства з переробки, обробки та захоронення побутових відходів у Києві.
Перевірено
Зберегти