З моменту резонансної ДТП, яка сталася на вулиці Сумській у Харкові минув рік. Увечері 18 жовтня в центрі Харкова на перехресті вулиці Сумської і провулку Мечникова зіткнулися дві автівки. Позашляховик Lexus RX, за кермом якого була 20-річна дівчина Олена Зайцева, вилетів на тротуар, де на зелене світло чекали пішоходи.

На місці загинуло п’ятеро людей. Ще одна дівчина — Діана Берченко — померла в лікарні за кілька днів, не приходячи до тями. Разом з Діаною була сестра Оксана Євтєєва та її чоловік Олександр Євтєєв. Оксана єдина з них вижила.

Батьки дівчат досі не можуть оговтатися. Вони стверджують, що Діану можна було врятувати. Ігор та Ольга Берченки ходять на більшість судових засідань, вимагаючи справедливих вироків для винуватців трагедії.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Чорна середа»: про причини смертельної аварії в Харкові

Оксана ж продовжує проходити курс реабілітації. У травні їй вкотре робили операцію.

9 жовтня Олена Зайцева та Геннадій Дронов, фігуранти справи про смертельну ДТП у Харкові, звернулися до суду Харкова, попросивши провести повторні експертизи.

16 жовтня на судове засідання викликали «швидку» через нібито погіршення стану здоров'я Зайцевої.

Головною підозрюваною у скоєнні ДТП поліція назвала Зайцеву, суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Також суд узяв під варту другого учасника ДТП Геннадія Дронова: він був за кермом іншої автівки — Volkswagen. Начальник відділу харківського управління поліції Олександр Розумників заявив, що клопотання про арешт Дронова обґрунтовано тим, що експертиза підтвердила порушення ним правил: він почав рух на заборонний сигнал світлофора.

Зайцева заявила, що визнає провину в ДТП і готова понести покарання. Дронов провину не визнає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарка-нарколог, яка оглядала обвинувачену Зайцеву після смертельного ДТП у Харкові, звільнилася з диспансеру та зникла

Поділитись: