Лікарка-нарколог, яка оглядала обвинувачену Олену Зайцеву після смертельного ДТП у Харкові, звільнилася з диспансеру та зникла. Її розшукує поліція.

Лікарка-нарколог, яка оглядала обвинувачену Олену Зайцеву після смертельного ДТП у Харкові, звільнилася з диспансеру та зникла. Її розшукує поліція.

Про це повідомила очільниця Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун у Facebook.

За словами Супрун, зникнення жінки ускладнить пошук доказів, адже отримати висновок, чи перебувала Зайцева під час ДТП впливом наркотичних засобів чи психотропних речовин, — неможливо.

Допитаний в судовому засіданні лікар не надав однозначну відповідь з цього питання.

Лікарка Олена Федірко оглядала Зайцеву одразу після ДТП і зазначила в акті, що Зайцева мала ознаки наркотичного сп’яніння. Жінка звільнилася з наркодиспансеру, у якому працювала і зникла. Нині її розшукує поліція.

Сторона постраждалих хоче допитати Федірко в суді, аби з’ясувати, як саме відбирали аналізи, чому не взяли біологічну речовину у кількості необхідній для проведення дослідження та чи достатньо існуючих даних для встановлення стану обвинуваченої на час ДТП.

У додаткових дослідженнях крові та сечі знайшли підтвердження наявності наркотичних та психотропних речовин — кодеїн, фенобарбітал. Але для дослідження про наявність наркотичних засобів та психотропних речовин у крові біологічної речовини не вистачило.

24 липня суд Харкова, в якому розглядається справа про смертельне ДТП на Сумській вулиці 18 жовтня 2017 року, залишив під вартою обох обвинувачених — Олену Зайцеву та Генадія Дронова.

19 липня під час розгляду справи експерт-автотехнік заявив, що правила порушили обидва підозрюваних у скоєнні ДТП — Олена Зайцева на Lexus і Геннадій Дронов на Volkswagen.

Раніше свідок заявив на суді, що у момент ДТП у Харкові Зайцева рухалась із швидкістю понад 100 км/год.

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року в центрі Харкова на вулиці Сумській сталася масштабна ДТП, унаслідок якої загинули шестеро та постраждали п’ятеро людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про трагічне ДТП у центрі Харкова.

Головною підозрюваною у скоєні ДТП поліція назвала 20-річну Олену Зайцеву, суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 днів без права внесення застави.  Суд також узяв під варту другого учасника ДТП Геннадія Дронова. За даними слідчих, він рухався на жовтий сигнал світлофора.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Чорна середа»: про причини смертельної аварії в Харкові.

Олена Зайцева заявила, що  визнає провину у ДТП і готова понести покарання.

 

Поділитись: