Ідеться про станції метро «Мостицька» і «Проспект Правди». У подальшому планується будівництво станцій «Маршала Гречка» і «Виноградар».

Будівництво гілки метрополітену в напрямку житлового масиву Виноградар у Києві планують розпочати вже у 2017 році. У першу чергу, ідеться про станції метро «Мостицька» і «Проспект Правди».

Про це під час брифінгу заявив перший заступник начальника «Київського метрополітену» Валерій Гавриленко.

«На сьогоднішній день є рішення про продовження розвитку Сирецько-Печерської лінії від станції «Сирець» до масиву Виноградар. Цьогоріч розробляється робоча документація і вже заплановані перші кроки щодо будівництва станцій метрополітену. У першу чергу, це станції «Мостицька» і «Проспект Правди», — сказав він.

У свою чергу, радниця начальника «Київського метрополітеу» Наталія Макогон зазначила, що згідно з проектом, будівництво двох станцій оцінюється в 5,5 мільярдів гривень.

«На наступні роки запланували будівництво ще двох станцій: «Маршала Гречка» і «Виноградар», а також електродепо», — додав Гавриленко. Він зауважив, що за наявності фінансування роботи проводитимуться за планом.

Раніше початок будівництва гілки метро на Виноградар анонсував київський міський голова Віталій Кличко.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: