Викладач Київського національного університету імені Тараса Шевченка — Петро Романенко заперечив, що домагався до студенток вузу під час літньої практики у минулому році. Про це Романенко повідомив у коментарі Громадському.

«Мені трохи важко зараз говорити, мені зробили щойно два уколи, такі, що після них голова макітриться. Нічого такого, що б виходило за рамки, не було. Просто ми зіткнулися зі студенткою. Це вже четверта кляуза і власне на директора, і на інших викладачів. Це такий спосіб самовираження. Дуже багато брехні, особливо в інтернеті. А так — довго розповідати. Практика як практика. Нічого з мого боку не було, аби тепер отак обливати брудом», — розповів Романенко.

На питання журналістки, чи відповідає дійсності, що зараз викладач перебуває на лікарняному, він зазначив: «Так. Я звернувся до лікаря, взяв папери, які дала швидка, пішов, мені прописали ліки, які не продаються так, а лише за рецептом».

На питання, чи буде він подавати заяву у поліцію, викладач заявив: «Побачимо, як воно все буде. Я підготував усі необхідні речі про наклеп. Тому що ви ж розумієте, якщо колеги з усієї України таке все бачать, вони давно мене знають і знають з нормальної сторони, я мушу зреагувати. Усе залежить від того, який висновок ухвалить комісія».

Про домагання з боку викладача Інституту біології та медицини Петра Романенка 24 січня повідомила студентика 2-го курсу цього інституту. Вона стверджує, що викладач домагався до неї та інших студенток під час практики у Каневі на Черкащині, яку студенти проходять влітку. На кафедрі створили комісію для з’ясування всіх обставин.

28 січня відбулось засідання студпарламенту КНУ імені Шевченка, на якому, зокрема, мали розглядати питання щодо домагань з боку викладача і його ймовірного відсторонення. Однак, після того як на засідання прийшли уповноважені з прав людини та журналісти, члени студпарламенту вирішили не піднімати питання про домагання.

/Ірина Жовтоног

Поділитись: