Життя

Центральний вокзал у Києві почнуть патрулювати поліцейські

Укрзалізниця
Життя/Центральний вокзал у Києві почнуть патрулювати поліцейські
Зберегти
Вигляд
Починаючи з 20 січня на Центральному залізничному вокзалі у Києві розпочне роботу Сервісна служба Національної поліції, працівники якої патрулюватимуть приміщення воказлу та прилеглу територію. Про це повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов.

Сервісна служба Нацполіції буде слідкувати за порядком та запобігати випадкам хуліганства та крадіжок.

Кравцов зазначив, що залучення правоохоронців пов’язане зі збільшенням випадків жебракування, несанкціонованої торгівлі на території вокзалу, нелегального обміну валюти та іншими правопорушення.

Він додав, що бійці підрозділу з охорони громадського порядку (ТОР) забезпечуватимуть безпеку громадян не лише на вокзалі, а й у поїздах, що прибувають на станцію Київ-Пасажирський.

На вокзалі також встановлено камери відеоспостереження з елементами інтелектуальної відеоаналітики: правоохоронці будуть слідкувати за ситуацією з окремого приміщення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: TruCam’и, поліцейська академія та департамент розслідувань: головні досягнення Нацполіції (за версією глави Нацполіції).

Раніше, міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що наразі у міністерстві та Укрзалізниці розглядають можливість передачі Київського вокзалу у концесію — приватному інвестору або міській владі.

Пов`язані новини