Частина авіакомпаній відкрили бронювання квитків на регулярні рейси з кінця травня.

Так, зокрема, «Міжнародні авіалінії України» з 23 травня пропонують забронювати квитки на чимало рейсів.

Згідно з онлайн-табло компанії, заплановані як міжнародні так і внутрішні рейси.

Зокрема, авіакомпанія планує відновити рейси до європейських міст, а також до Індії, Ізраїлю, Великої Британії та США.

Своєю чергою, компанії Wizz Аir та Lufthansa пропонують забронювати квитки на червень. Авіаперевізники відновлюють наразі польоти до Європи. А компанія Ryanair пропонує на червень бронювання тільки до Німеччини та Литви.

Оновлено: Те, що деякі авіакомпанії відкрили продаж квитків на свої рейси, не означає, шо Україна може відновити авіасполучення з іншими країнами, адже усі рішення ухвалюватиме виключно Кабінет міністрів України, пояснили у Мінінфраструктури. Таким чином авіакомпанії, які анонсують польоти з України на травень-червень, вводять людей в оману.

У Мінінфраструктури наголосили, що необхідно орієнтуватись на офіційні заяви та рішення уряду.

Також там нагадали, що наразі ЄС повідомив про те, що до 15 червня не рекомендоване відкриття кордонів для громадян третіх країн.

Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що літом Україна частково відновить міжнародне авіасполучення, але повноцінного відновлення ще не буде.

Нагадаємо, у Міністерстві інфраструктури планують поступово відновлювати транспортне сполучення. Так, у червні можливе відновлення внутрішнього авіасполучення.

Поділитись: