УКРАЇНА

Частина фігурантів «чорної бухгалтерії» Партії регіонів уже встановлена — НАБУ

УКРАЇНА/Частина фігурантів «чорної бухгалтерії» Партії регіонів уже встановлена — НАБУ
Зберегти
Вигляд
lead

Частина осіб зі списків так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів уже встановлена, з ними на сьогодні проводяться допити. Про це повідомив голова Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, передає прес-служба НАБУ.

«Частина осіб з числа згаданих у списках, наданих НАБУ Віктором Трепаком та Сергієм Лещенком, встановлена, тривають допити. Інші особи встановлюються», — сказав Ситник. 

За його словами, на основі матеріалів даного кримінального провадження сформовано електронний реєстр інформації. Також Ситник бюро повідомив, що у даний час продовжується збір зразків почерків осіб, згаданих у списках, триває графологічна експертиза, встановлюються витрати, біля яких стоїть підпис конкретної особи. 

Водночас Ситник зазначив, що ніхто з осіб, які заявляли про підроблення їхніх підписів у списках так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, так і не прийшов до НАБУ, щоб добровільно надати зразки свого почерку детективам. 

«Не прийшли довести свою непричетність навіть ті, хто з трибуни парламенту кричав, що їхні прізвища у списках несправжні», – додав Ситник.

Нагадаємо, що витрати «чорної бухгалтерії» Партії регіонів за перше півріччя 2012 року склали понад $66 мільйонів.

Відповідні документи оприлюднили народний депутат від БПП Сергій Лещенко та головна редакторка видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва-Боровик.

Громадське роз’яснило, що таке «чорна бухгалтерія», і на що саме витрачали кошти «регіонали».

Пов`язані новини