Чеченська республіка уклала договір про співпрацю в сфері туризму з так званим міністерством молоді, спорта і туризма «ДНР». Про це повідомляє федеральна агенція ТАСС.

«Туристичні компанії Чечні готові до співпраці з турагентами Донецької народної республіки, поки що в рамках угоди нічого не реалізовано, але актуально. Такі самі домовленості досягнені практично з усіма сусідніми регіонами, а також із Санкт-Петербургом і Казанью. Співпраця носить скоріше іміджевий характер і включає в себе взаємний обмін рекламою, студентами й туристами», — повідомляє директор чеченського туристично-інформаційного центру «Тур-Екс» Еліна Батаєва.

Згідно з повідомленням, кількість туристів в Чечні зростає, зокрема з'являються гості з Китаю. За переконанням комітету уряду Чечні з туризму, основні фактори збільшення кількості туристів це «привабливість, стабільність і безпека регіону».

Нагадаємо, раніше голова Чеченської республіки Рамзан Кадиров та голова проросійського уряду анексованого Криму Сергій Аксьонов домовились про укріплення взаємних зв’язків. За переконанням Аксьонова, «Республіка Крим переймає позитивний досвід Чечні».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile