Лідерка фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко відповіла на слова президента Володимира Зеленського про те, що вона нібито пропонувала свої кандидатури на «солодкі» посади, в обмін на підтримку «Слуги Народу» під час голосування.

Про це вона написала у Facebook.

«Є ще одна давня українська традиція. Раз на п’ять років деяким українським президентам здається, що вони взяли джек-пот! А далі все за сценарієм... Словом чекаємо Вас на корпоративах... Можна зі своїм піаніно», — зазначила Тимошенко.

Нагадаємо, в ефірі «Свободи слова» 18 листопада Тимошенко розповіла, що передала президенту програму своєї партії — «Новий курс України» — запропонувавши нові кадри. Зокрема, лідерка «Батьківщини» підтвердила, що пропонувала кандидатуру до Державно продовольчо-зернової корпорації. За її словами, це було потрібно для того «щоб вийняти підприємство із корупційної схеми».

Тоді 19 листопада Володимир Зеленський заявив, що глава фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко нібито пропонувала свої кандидатури для призначення на державні посади, в обмін на це вона обіцяла підтримку партії «Слуга Народу» під час голосування. Президент запевнив, що депутатці відмовили в її пропозиції.

Поділитись: